ˆ

Ogłoszenia

Drukuj informację

Szczegóły informacji

Oferta Stowarzyszenia Euroregion Nysa w Jeleniej Górze

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2018-03-13 10:34:45 Informacja ogłoszona dnia 2018-03-13 10:36:15 przez Katarzyna Bocian, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

Stowarzyszenie Euroregion Nysa w Jeleniej Górze złożyła do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ofertę na zadanie pn.: „Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Edukacji dla Bezpieczeństwa Ekologicznego” realizowane w ramach XIV Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć”, które realizowane będzie w okresie od 27 marca do 28 maja 2018 r.
 
Zadanie zgłoszone przez podmiot spełnia łącznie wszystkie warunki określone w art. 19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
 
Zadanie publiczne, dotyczy przeprowadzenia konkursu praktycznego, który będzie elementem sprawdzający w warunkach rywalizacji poziom wiedzy i umiejętności dzieci i młodzieży. Dofinansowanie będzie obejmowało pokrycie kosztów opracowania i przygotowania - na bazie autorskich założeń programowych- stacji/zadań konkursowych zawierających: opis, cel, adresatów (dla każdej kategorii inne stacje), tabele sędziowskie, wyposażenie i przebieg działań. Ekspert, który wykona to opracowanie będzie zobowiązany przeprowadzić odprawy sędziowskie oraz nauczycielskie. Opracowanie stacji/zadań jest koniecznym warunkiem dla prawidłowego przeprowadzenia części praktycznej Mistrzostw.
 
Celem zadania pn.: „Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Edukacji dla Bezpieczeństwa Ekologicznego” realizowanego w ramach XIV Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” jest wsparcie systemu bezpieczeństwa środowiskowego ekosystemu poprzez kształtowanie u dzieci i młodzieży wrażliwości środowiskowej na bazie świadomości kultury bezpieczeństwa ekologicznego oraz świadomości sytuacji zagrożeń nadzwyczajnych i w życiu codziennym w kontekście zrównoważonego rozwoju.
 
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 13 marca br., pozytywnie rozpatrzył ofertę Stowarzyszenia Euroregion Nysa w Jeleniej Górze i zarekomendował zadanie do dofinansowania
w wysokości 5.000 zł.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyla informację: Agnieszka Misiaszek Data wytworzenia informacji: 2018-03-12 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Agnieszka Misiaszek Data wprowadzenia do BIP 2018-03-13 10:34:45
Wprowadził informację do BIP: Katarzyna Bocian Data udostępnienia informacji: 2018-03-13 10:36:15
Osoba, która zmieniła informację: Katarzyna Bocian Data ostatniej zmiany: 2018-06-19 09:56:44
Artykuł był wyświetlony: 447 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu