ˆ

Ogłoszenia

Drukuj informację

Szczegóły informacji

Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego „AS” z siedzibą w Zielonej Górze

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2018-09-05 14:17:02 Informacja ogłoszona dnia 2018-09-05 14:18:44 przez Monika Sobiech

Akapit nr 1 - brak tytułu

Uczniowski Klub Sportowy „AS” z siedzibą w Zielonej Górze złożył do Departamentu Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego ofertę w trybie pozakonkursowym na zadanie pn. Szkolenie oraz udział zawodników UKS „AS” w Międzynarodowym Turnieju w akrobatyce sportowej o Puchar Prezydenta Miasta Świdnica.
Zgłoszone zadanie, spełnia łącznie wszystkie warunki określone w art. 19a, ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Celem działalności Klubu jest popularyzacja gimnastyki akrobatycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez organizowanie szkolenia i rywalizacji sportowej. Klub realizuje swoje cele m.in. przez udział we współzawodnictwie sportowym i prowadzenie współpracy międzynarodowej.
Zadanie publiczne polega na udziale reprezentacji Klubu w Międzynarodowym Turnieju, w którym wezmą udział m.in. zawodnicy z Czech, Ukrainy oraz Niemiec. Turniej jest sprawdzianem dla zawodników, którzy przygotowują się do startów w zawodach ogólnopolskich i turniejach międzynarodowych. Uczniowski Klub Sportowy „AS” w Zielonej Górze zrzesza najlepszych zawodników uprawiających akrobatykę sportową w województwie lubuskim. Start w zawodach jest ważnym etapem do wzięcia udziału w rywalizacji z zespołami z innych państw przygotowujących się do startu w Mistrzostwach Europy w roku 2019.
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 05 sierpnia br., pozytywnie rozpatrzył ofertę Uczniowskiego Klubu Sportowego „AS” w Zielonej Górze i zarekomendował zadanie do dofinansowania w wysokości  2.500 zł.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyla informację: Uczniowski Klub Sportowy „AS” z siedzibą w Zielonej Górze Data wytworzenia informacji: 2018-09-05 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Radosław Walczak - Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „AS” z siedzibą w Zielonej Górze Data wprowadzenia do BIP 2018-09-05 14:17:02
Wprowadził informację do BIP: Monika Sobiech Data udostępnienia informacji: 2018-09-05 14:18:44
Osoba, która zmieniła informację: Monika Sobiech Data ostatniej zmiany: 2018-09-05 14:18:44
Artykuł był wyświetlony: 201 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu