ˆ

Ogłoszenia

Drukuj informację

Szczegóły informacji

Oferta „ARTE” Stowarzyszenia Współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2019-05-09 15:37:21 Informacja ogłoszona dnia 2019-05-09 15:39:52 przez Joanna Relich

Akapit nr 1 - brak tytułu

„ARTE” Stowarzyszenie Współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze złożyło do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ofertę na zadanie pn.: „XV Lubuskie Spotkania Skrzypcowe”, które realizowane będzie w okresie od 24 maja 2019 r. do 19 sierpnia 2019 r.
Projekt zakłada zorganizowanie cyklicznej imprezy o charakterze konkursowym skierowanej do uczniów szkół muzycznych średniego stopnia klas skrzypiec z województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, opolskiego i śląskiego.
Uczestnikami „Spotkania” będą dzieci i młodzież w wieku od 12 do 19 lat w dwóch grupach wiekowych: grupa młodsza kl. I- III średnich szkół muzycznych oraz grupa starsza klasy IV- VI średnich szkół muzycznych. W imprezie uczestniczyć będą również słuchacze, pedagodzy oraz rodzice. Projekt zakłada udział kilkudziesięciu osób. Impreza odbędzie się 15 czerwca 2019 r. w Auli Państwowej Szkole Muzycznej  I i II stopnia w Zielonej Górze.
Powyższe „Spotkania” wypełniają znaczącą lukę między przesłuchaniami szkolnymi a imprezami ogólnopolskimi o wysokim poziomie wykonawczym. Stwarzają uczniom okazję do występu, którzy są „liderami” w swoich szkołach, ale nie prezentują poziomu, który predestynowałby ich do udziału w imprezach o najwyższym ogólnopolskim poziomie. Dają możliwość wymiany doświadczeń i porównania literatury skrzypcowej. Mają również wpływ na zwiększenie aktywności uczniów oraz motywują ich do dalszej twórczej pracy. Stwarzają okazję do porównania interpretacji wykonywanych utworów muzycznych. Wyłonienie laureatów XV Lubuskich Spotkań Skrzypcowych pozwoli określić ogólny poziom gry uczestników oraz ich indywidualną dojrzałość artystyczną.
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 9 maja br. pozytywnie rozpatrzył ofertę „ARTE” Stowarzyszenia Współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze i zarekomendował zadanie do dofinansowania w wysokości 2.000 zł.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyla informację: „ARTE” Stowarzyszenie Współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze Data wytworzenia informacji: 2019-05-09 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Leszek Kucharuk - Prezes „ARTE” Stowarzyszenia Współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze Data wprowadzenia do BIP 2019-05-09 15:37:21
Wprowadził informację do BIP: Joanna Relich Data udostępnienia informacji: 2019-05-09 15:39:52
Osoba, która zmieniła informację: Magdalena Adamcewicz Data ostatniej zmiany: 2019-05-14 11:35:25
Artykuł był wyświetlony: 65 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu