Sejmik Województwa
Struktura menu
Pozycja menu: Sejmik Województwa
- Kompetencje Sejmiku
- Radni Województwa
- Oświadczenie Klubów Radnych art. 23 ust. 3a ustawy o samorządzie województwa
- Zaproszenia na sesje
- Komisje Sejmiku
- Interpelacje i zapytania Radnych
- Rejestry Interpelacji i zapytań
- Interpelacje i zapytania Radnych kadencji 2018-2024
- 1. ARDELLI Tadeusz
- 2. CHINALSKA Anna
- 3. CIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian Sylwester
- 4. CIEŚLAK Marek
- 5. DAJCZAK Zofia Alicja
- 6. FEDKO Edward Jan
- 7. GOŚNIOWSKA-KOLA Małgorzata Barbara
- 8. HARĘŹLAK Wioleta
- 9. HATKA Helena
- 10. JABŁOŃSKI Marcin Artur
- 11. JAWORSKA Maria
- 12. JĘDRZEJCZAK Tadeusz
- 13. KOŁODZIEJ Zbigniew Jan
- 14. KOŚCIK Zbigniew
- 15. KOWAL Sławomir Jan
- 16. KULCZYCKA Beata Katarzyna
- 17. ŁATWIŃSKI Kazimierz
- 18. MACIUSZONEK Wacław Jan
- 19. MAKARSKA Alicja
- 20. MARCINKIEWICZ Mirosław
- 21. MOTOWIDEŁKO Bogusław
- 22. MROZEK Aleksandra
- 23. Muzyka Sławomir
- 24. PALUCH-SŁOWIŃSKA Małgorzata Beata
- 25. POLAK Elżbieta Olga
- 26. POTĘGA Grzegorz Michał
- 27. SURMACZ Marek Tomasz
- 28. SYNOWIEC Anna
- 29. ŚWIREPO Jan
- 30. WIERCHOWICZ Jerzy
- MADEJ Ireneusz Marian
- MEJZA Łukasz
- PŁONKA Elżbieta Teresa
- POLAK Elżbieta Anna
- TOMCZYSZYN Stanisław
- Interpelacje i wnioski Radnych kadencji 2014-2018
- 1. Ardelli Tadeusz
- 2. Balcerzak Klaudiusz
- 3. Chinalska Anna
- 4. Ciemnoczołowski Sebastian
- 5. Dereń Grażyna
- 6. Fedko Edward Jan
- 7. Fiedorowicz Czesław
- 8. Gośniowska-Kola Małgorzata Barbara
- 9. Grabarek Grzegorz
- 10. Jaworska Maria
- 11. Jędrzejczak Tadeusz
- 12. Kołodziej Zbigniew Jan
- 13. Kościk Zbigniew
- 14. Kowal Sławomir Jan
- 15. Kruczkowski Józef
- 16. Kucharska Barbara
- 17. Maciuszonek Wacław Jan
- 18. Marcinkiewicz Mirosław
- 19. Mejza Łukasz
- 20. Możejko Tomasz
- 21. Nawrocki Maciej Grzegorz
- 22. Osińska Bożena Krystyna
- 23. Pająk Tadeusz
- 24. Pawlak Natalia
- 25. Polak Elżbieta Anna
- 26. Surmacz Marek Tomasz
- 27. Synowiec Anna
- 28. Tomczyszyn Stanisław
- 29. Wołowicz Franciszek
- 30. Wontor Tomasz Paweł
- Komarnicki Władysław
- Zaręba Marek Bogusław
- Paluch Robert
- Dajczak Władysław
- Sesje Sejmiku
- Młodzieżowy Sejmik Województwa Lubuskiego (2023-2025)