ˆ

Radni Województwa

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

RADNI V KADENCJI (2014-2018) - AKTUALNY SKŁAD:

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2015-01-27 14:07:45

Akapit nr 1 - brak tytułu

1. Ardelli Tadeusz (PiS)
2. Balcerzak Klaudiusz (PiS)
3. Chinalska Anna (PSL)
4. Ciemnoczołowski Sebastian Sylwester (PO RP)
5. Dereń Grażyna (PSL)
6. Fedko Edward Jan (Bezpartyjni Samorządowcy)
7. Fiedorowicz Czesław (PSL) - Przewodniczący Sejmiku
8. Gośniowska - Kola Małgorzata Barbara (PiS)
9. Grabarek Grzegorz (PiS)
10. Jaworska Maria (SLD)
11. Jędrzejczak Tadeusz (SLD)
12. Kołodziej Zbigniew Jan (PSL)
13. Kościk Zbigniew (PiS)
14. Kowal Sławomir Jan (Bezpartyjni Samorządowcy)
15. Kruczkowski Józef (PiS)
16. Kucharska Barbara (PSL)
17. Maciuszonek Wacław Jan (PO RP)
18. Marcinkiewicz Mirosław (PO RP) - Wiceprzewodniczący Sejmiku
19. Mejza Łukasz (Bezpartyjni Samorządowcy)
20. Nawrocki Maciej Grzegorz (Niezrzeszony)
21. Możejko Tomasz (Niezrzeszony)
22. Osińska Bożena Krystyna (PO RP)
23. Pająk Tadeusz (PO RP)
24. Pawlak Natalia (PSL)
25. Polak Elżbieta Anna (PO RP)
26. Surmacz Marek Tomasz (PiS) - Wiceprzewodniczący Sejmiku
27. Synowiec Anna (PO RP)
28. Tomczyszyn Stanisław (PSL)
29. Wołowicz Franciszek (Bezpartyjni Samorządowcy)
30. Wontor Tomasz Paweł (SLD) - Wiceprzewodniczący Sejmiku
 
 
Radni, którzy objęli mandaty w trakcie V kadencji:
 
1. Kowal Sławomir Jan (objęcie mandatu  - 1.12.2014 r., za Wadim Tyszkiewicz)
2. Pawlak Natalia (objęcie mandatu - 1.12.2014 r., za Józef Rubacha)
3. Marcinkiewicz Mirosław (objęcie mandatu -1.12.2014 r., za Maciej Pietruszak)
4. Kucharska Barbara (objęcie mandatu - 1.12.2014 r., za Jana Świrepę)
5. Pająk Tadeusz (objęcie mandatu - 23.12.2014 r., za Janusza Kubickiego - Adama Urbaniaka)
6. Ciemnoczołowski Sebastian Sylwester (objęcie mandatu - 23.12.2014 r., za Ignacego Odważnego)
7. Gośniowska - Kola Małgorzata Barbara (objęcie mandatu - 16.03.2015 r. za Roberta Jarosława Palucha)
8. Jaworska Maria (objęcie mandatu - 12.10.2015 r. za Marka Bogusława Zarębę)
9. Nawrocki Maciej Grzegorz (objęcie mandatu - 10.11.2015 r. za Władysława Komarnickiego)
10. Grabarek Grzegorz (objęcie mandatu - 28.12.2015 r. za Władysława Dajczaka)
 
Wygaśnięcie mandatu Radnego Roberta Jarosława Palucha (PiS) - dnia 2.02.2015 r.
Rezygnacja z mandatu Radnego Marka Bogusława Zaręby (SLD) - dnia 27.08.2015 r.
Wygaśnięcie mandatu Radnego Władysława Komarnickiego (PO RP) - dnia 4.11.2015 r.
Wygaśnięcie mandatu Radnego Władysława Dajczaka (PiS) - dnia 14.12.2015 r.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyla informację: Aneta Stefan Data wytworzenia informacji: 2015-01-27 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Aneta Stefan Data wprowadzenia do BIP 2015-01-27 14:07:45
Wprowadził informację do BIP: Aneta Stefan Data udostępnienia informacji: 2015-01-27 14:42:04
Osoba, która zmieniła informację: Aneta Stefan Data ostatniej zmiany: 2017-03-07 12:22:28
Artykuł był wyświetlony: 3976 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Radni IV kadencji (2010-2014) - aktualny skład:

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2012-04-02 08:33:25

Akapit nr 1 - brak tytułu

Radni IV kadencji (2010-2014) - aktualny skład:
  1. Bogusław Andrzejczak (SLD)
  2. Tadeusz Ardelli (PiS) – wiceprzewodniczący sejmiku
  3. Józef Bartkowiak (SLD)
  4. Roman Dziduch (PO RP)
  5. Edward Fedko (SLD)
  6. Czesław Fiedorowicz (PSL)
  7. Ireneusz Ganczar (PO RP) www.ganczar.kei.pl
  8. Grzegorz Grabarek (PiS)
  9. Lidia Gryko (SLD)
  10. Zbigniew Kołodziej (PSL)
  11. Jarosław Kropski (PO RP)
  12. Barbara Kucharska (PSL)
  13. Zbigniew Kościk (PiS)
  14. Mirosław Marcinkiewicz (PO RP)
  15. Tomasz Możejko (PO RP) – przewodniczący sejmiku www.mozejko.eu
  16. Bożena Osińska (PO RP)
  17. Zdzisław Paduszyński (PSL) – wiceprzewodniczący sejmiku
  18. Tadeusz Pająk (PO RP)
  19. Robert Paluch (PiS)
  20. Kazimierz Pańtak (SLD)
  21. Elżbieta Płonka (PiS)
  22. Elżbieta Polak (PO RP) – marszałek
  23. Grażyna Stawowczyk (PO RP)
  24. Stanisław Tomczyszyn (PSL) - członek zarządu
  25. Leszek Turczyniak (PO RP)
  26. Paweł Tymszan (SLD)
  27. Mirosława Winnicka (SLD)
  28. Tomasz Wontor (SLD) - wiceprzewodniczący sejmiku
  29. Bogusław Zaborowski (PO RP)
  30. Marek Zaręba (SLD)
Radni, którym wygasły mandaty w trakcie IV kadencji:
  1. Tadeusz Jędrzejczak (wygaśnięcie mandatu - 29.11.2010 r.)
  2. Jan Świrepo (wygaśnięcie mandatu - 29.11.2010 r.)
  3. Klaudiusz Balcerzak (wygaśnięcie mandatu - 20.12.2010 r.)
  4. Wacław Maciuszonek (wygaśnięcie mandatu - 20.12.2010 r.)
  5. Józef Rubacha (wygaśnięcie mandatu - 20.12.2010 r.)
Radni, którzy objęli mandaty w trakcie IV kadencji:
  1. Barbara Kucharska (objęcie mandatu - 29.11.2010 r., za Jana Świrepę)
  2. Paweł Tymszan (objęcie mandatu - 29.11.2010 r., za Tadeusza Jędrzejczaka)
  3. Ireneusz Ganczar (objęcie mandatu - 28.12.2010 r., za Klaudiusza Balcerzaka)
  4. Jarosław Kropski (objęcie mandatu - 28.12.2010 r., za Wacława Maciuszonka)
  5. Stanisław Tomczyszyn (objęcie mandatu - 28.12.2010 r., za Józefa Rubachę)
Więcej informacji na temat Sejmiku Województwa Lubuskiego można znaleźć w zakładce SEJMIK na www.lubuskie.pl 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyla informację: Łukasz Horn Data wytworzenia informacji: 2012-04-02 08:33:25
Osoba, która odpowiada za treść: Łukasz Horn Data wprowadzenia do BIP 2012-04-02 08:33:25
Wprowadził informację do BIP: Zasilenie Danymi Data udostępnienia informacji: 2012-04-02 08:33:28
Osoba, która zmieniła informację: Katarzyna Halasz Data ostatniej zmiany: 2016-03-29 08:42:51
Artykuł był wyświetlony: 7484 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu