ˆ

Ogłoszenia

Szczegóły informacji

Oferta Stowarzyszenia Manufaktura w Gorzowie Wlkp.

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2017-05-17 09:30:57 Informacja ogłoszona dnia 2017-05-17 09:37:25 przez Tatiana Janiak, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

Stowarzyszenie Manufaktura z siedzibą w Gorzowie Wlkp. złożyło do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ofertę na zadanie: Konkurs LADY D, które realizowane będzie w okresie od 4 lipca 2017 r. do 30 września 2017 r. Zadanie zgłoszone przez podmiot spełnia łącznie wszystkie warunki określone w art. 19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Zadanie publiczne polega na organizacji wydarzenia kulturalnego – Gali finałowej Konkursu Lady D. Celem konkursu jest uhonorowanie niepełnosprawnych kobiet, zamieszkałych na stałe na terenie województwa lubuskiego, wnoszących istotny wkład w rożne dziedziny życia społecznego oraz promowanie ich prospołecznych postaw.
Jedną z kategorii Konkursu jest m.in. „Kultura i sztuka” – kategoria dla kobiet działających w obszarze kultury i sztuki. Pozostałe kategorie to: „Dobry Start” – kategoria dla dziewcząt i kobiet w wieku od lat 16 do 26 działających w rożnych obszarach życia społecznego, „Sport” – kategoria dla dziewcząt i kobiet w wieku od 16 lat działających w obszarze sportu, „Życie Społeczne” – kategoria dla kobiet działających w organizacjach i instytucjach na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych, „Życie Zawodowe” – kategoria dla kobiet działających zawodowo na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych. Bezpośrednimi odbiorcami projektu będą aktywne Lubuszanki z niepełnosprawnością, zainteresowane promowaniem osiągnięć niepełnosprawnych kobiet działających na różnych płaszczyznach życia społecznego, w tym kulturze i sztuce. Rozstrzygnięcie i finałowa Gala Konkursu odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. W części artystycznej Gali wystąpią aktorzy Teatru, natomiast w trakcie Gali laureatkom wręczone zostaną statuetki zaprojektowane i wykonane własnoręcznie przez artystkę z Gorzowa Wlkp.
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 16 maja br., pozytywnie rozpatrzył ofertę Stowarzyszenia Manufaktura z siedzibą w Gorzowie Wlkp. i zarekomendował zadanie do dofinansowania w wysokości 5.700 zł.
 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyla informację: Tatiana Janiak Data wytworzenia informacji: 2017-05-17 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Izabela Kumor - Pilarczyk p.o. Zastępcy Dyrektora Departamentu Infrastruktury Społecznej Data wprowadzenia do BIP 2017-05-17 09:30:57
Wprowadził informację do BIP: Tatiana Janiak Data udostępnienia informacji: 2017-05-17 09:37:25
Osoba, która zmieniła informację: Joanna Relich Data ostatniej zmiany: 2018-02-15 12:20:19
Artykuł był wyświetlony: 494 raz(y)

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego