ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Radni Województwa

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

RADNI V KADENCJI (2014-2018) - AKTUALNY SKŁAD:

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2015-01-27 14:42:04 przez Aneta Stefan

Akapit nr - brak tytułu

1. Ardelli Tadeusz (PiS)
2. Balcerzak Klaudiusz (PO RP)
3. Chinalska Anna (PSL)
4. Ciemnoczołowski Sebastian Sylwester (PO RP)
5. Dereń Grażyna (PSL)
6. Fedko Edward Jan (Bezpartyjni Samorządowcy) - Wiceprzewodniczący Sejmiku
7. Fiedorowicz Czesław (PSL)
8. Gośniowska - Kola Małgorzata Barbara (PiS)
9. Grabarek Grzegorz (PiS)
10. Jaworska Maria (SLD)
11. Jędrzejczak Tadeusz (SLD)
12. Kołodziej Zbigniew Jan (PSL)
13. Kościk Zbigniew (PiS)
14. Kowal Sławomir Jan (Bezpartyjni Samorządowcy)
15. Kruczkowski Józef (Bezpartyjni Samorządowcy)
16. Kucharska Barbara (PSL)
17. Maciuszonek Wacław Jan (PO RP)
18. Marcinkiewicz Mirosław (PO RP) - Przewodniczący Sejmiku
19. Mejza Łukasz (Bezpartyjni Samorządowcy)
20. Nawrocki Maciej Grzegorz (PO RP)
21. Możejko Tomasz (PO RP)
22. Osińska Bożena Krystyna (PO RP)
23. Pająk Tadeusz (PO RP)
24. Pawlak Natalia (PSL)
25. Polak Elżbieta Anna (PO RP)
26. Surmacz Marek Tomasz (PiS) - Wiceprzewodniczący Sejmiku
27. Synowiec Anna (PO RP)
28. Tomczyszyn Stanisław (PSL)
29. Wołowicz Franciszek (Bezpartyjni Samorządowcy)
30. Wontor Tomasz Paweł (SLD)
 
 
Radni, którzy objęli mandaty w trakcie V kadencji:
 
1. Kowal Sławomir Jan (objęcie mandatu  - 1.12.2014 r., za Wadim Tyszkiewicz)
2. Pawlak Natalia (objęcie mandatu - 1.12.2014 r., za Józef Rubacha)
3. Marcinkiewicz Mirosław (objęcie mandatu -1.12.2014 r., za Maciej Pietruszak)
4. Kucharska Barbara (objęcie mandatu - 1.12.2014 r., za Jana Świrepę)
5. Pająk Tadeusz (objęcie mandatu - 23.12.2014 r., za Janusza Kubickiego - Adama Urbaniaka)
6. Ciemnoczołowski Sebastian Sylwester (objęcie mandatu - 23.12.2014 r., za Ignacego Odważnego)
7. Gośniowska - Kola Małgorzata Barbara (objęcie mandatu - 16.03.2015 r. za Roberta Jarosława Palucha)
8. Jaworska Maria (objęcie mandatu - 12.10.2015 r. za Marka Bogusława Zarębę)
9. Nawrocki Maciej Grzegorz (objęcie mandatu - 10.11.2015 r. za Władysława Komarnickiego)
10. Grabarek Grzegorz (objęcie mandatu - 28.12.2015 r. za Władysława Dajczaka)
 
Wygaśnięcie mandatu Radnego Roberta Jarosława Palucha (PiS) - dnia 2.02.2015 r.
Rezygnacja z mandatu Radnego Marka Bogusława Zaręby (SLD) - dnia 27.08.2015 r.
Wygaśnięcie mandatu Radnego Władysława Komarnickiego (PO RP) - dnia 4.11.2015 r.
Wygaśnięcie mandatu Radnego Władysława Dajczaka (PiS) - dnia 14.12.2015 r.
« powrót do poprzedniej strony