ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Radni Województwa

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

RADNI VII KADENCJI (2024-2029) funkcja i przynależność klubowa:

Akapit nr 1 - brak tytułu

  1. ARDELLI Tadeusz – Prawo i Sprawiedliwość
  2. AST Jakub Mateusz – Prawo i Sprawiedliwość
  3. CHINALSKA Anna  – WICEPRZEWODNICZĄCA SEJMIKU - Trzecia Droga PSL – PL2050
  4. CIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian Sylwester – WICEMARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
  5. DAJCZAK Zofia Alicja – Prawo i Sprawiedliwość
  6. DOWHAN Jarosław Grzegorz – Koalicji Obywatelskiej
  7. FEDKO Edward Jan – WICEPRZEWODNICZĄCY SEJMIKU – Trzecia Droga PSL – PL2050
  8. GIERCZAK Tomasz Marek – Koalicji Obywatelskiej
  9. GIZA Paweł Andrzej – Koalicji Obywatelskiej
  10. GOŚNIOWSKA-KOLA Małgorzata Barbara – Prawo i Sprawiedliwość
  11. HALASZ Marek – Trzecia Droga PSL – PL2050
  12. HARASIMOWICZ Hubert Edward – Koalicji Obywatelskiej
  13. JABŁOŃSKI Marcin Artur – MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
  14. JABŁOŃSKI ROMAN – Prawo i Sprawiedliwość
  15. KOŁODZIEJ Zbigniew Jan – Trzecia Droga PSL – PL2050
  16. KOŚCIK Zbigniew – Prawo i Sprawiedliwość
  17. KOTYLAK Sławomir Rafał – Koalicji Obywatelskiej
  18. KURZĘPA Jacek Sławomir – Prawo i Sprawiedliwość
  19. MAKARSKA Alicja – Koalicji Obywatelskiej
  20. MOTOWIDEŁKO Bogusław – Prawo i Sprawiedliwość
  21. OSOS Irena – Koalicji Obywatelskiej
  22. PALUCH-SŁOWIŃSKA Małgorzata Beata – Koalicji Obywatelskiej
  23. PŁONKA Elżbieta Teresa – WICEPRZEWODNICZĄCA SEJMIKU – Prawo i Sprawiedliwość
  24. POLAK Elżbieta Olga – Trzecia Droga PSL – PL2050
  25. POTĘGA Grzegorz Michał – WICEMARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
  26. SIEMIŃSKI Tomasz – Trzecia Droga PSL – PL2050
  27. SYNOWIEC Anna – PRZEWODNICZĄCA SEJMIKU - Koalicji Obywatelskiej
  28. TURCZYNIAK Leszek Stanisław – Koalicji Obywatelskiej
  29. WIECZOREK Andrzej Leszek – Prawo i Sprawiedliwość
  30. WIERCHOWICZ Jerzy – Koalicji Obywatelskiej
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-05-06
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Aneta Stefan
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-05-07 12:15:17
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Aneta Stefan
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-05-07 12:16:12
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Aneta Stefan
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-05-14 12:25:32
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
163 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

RADNI VI KADENCJI (2018-2024) funkcja i przynależność klubowa:

Akapit nr 1 - brak tytułu

  1. ARDELLI Tadeusz - PiS - Wiceprzewodniczący Sejmiku
  2. CHINALSKA Anna - PSL
  3. CIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian Sylwester - Platforma Obywatelska
  4. CIEŚLAK Marek - Platforma Obywatelska
  5. DAJCZAK Zofia Alicja - PiS
  6. FEDKO Edward Jan - Samorządowe Lubuskie
  7. GOŚNIOWSKA-KOLA Małgorzata Barbara - PiS
  8. HARĘŹLAK Wioleta - Samorządowe Lubuskie
  9. HATKA Helena - PiS
  10. JABŁOŃSKI Marcin Artur - Platforma Obywatelska
  11. JAWORSKA Maria - Lewica
  12. JĘDRZEJCZAK Tadeusz - Lewica
  13. KOŁODZIEJ Zbigniew Jan - PSL
  14. KOŚCIK Zbigniew - PiS
  15. KOWAL Sławomir Jan - Niezrzeszony
  16. KULCZYCKA Beata Katarzyna - Niezrzeszona
  17. ŁATWIŃSKI Kazimierz - PiS
  18. MACIUSZONEK Wacław Jan - Platforma Obywatelska - Przewodniczący Sejmiku
  19. MAKARSKA Alicja - Platforma Obywatelska
  20. MARCINKIEWICZ Mirosław - Platforma Obywatelska - Wiceprzewodniczący Sejmiku
  21. MOTOWIDEŁKO Bogusław - PiS
  22. MROZEK Aleksandra - Samorządowe Lubuskie
  23. MUZYKA Sławomir - Lewica
  24. PALUCH-SŁOWIŃSKA Małgorzata Beata - Platforma Obywatelska
  25. POLAK Elżbieta Olga - PSL
  26. POTĘGA Grzegorz Michał - Platforma Obywatelska
  27. SURMACZ Marek Tomasz - PiS
  28. SYNOWIEC Anna - Platforma Obywatelska
  29. ŚWIREPO Jan - PSL
  30. WIERCHOWICZ Jerzy - Platforma Obywatelska - Wiceprzewodniczący Sejmiku

Radni, którzy objęli mandaty w trakcie VI kadencji:
 
1. Madej Ireneusz Marian (objęcie mandatu ślubowanie - 05.09.2019 r., za Elżbieta Teresa Płonka)
2. Dajczak Zofia Alicja (objęcie mandatu ślubowanie - 17.02.2020 r., za Ireneusz Marian Madej)
3. Muzyka Sławomir (objęcie mandatu ślubowanie - 15.02.2021 r., za Łukasz Mejza)
4. Alicja Makarska (objęcie mandatu ślubowanie - 06.11.2023 r., za Elżbieta Anna Polak)
5. Elżbieta Olga Polak (objęcie mandatu ślubowanie - 06.11.2023 r, za Stanisław Tomczyszyn)
 
Wygaśnięcie mandatu Radnej Elżbiety Teresy Płonki (PiS) - dnia 07.06.2019 r.
 
Wygaśnięcie mandatu Radnego Ireneusza Mariana Madeja (PiS) - dnia 06.12.2019 r.
 
Wygaśnięcie mandatu Radnego Łukasza Mejzy (Bezpartyjni Samorządowcy) - dnia 25.01.2021 r.
 
Wygaśnięcie mandatu Radnej Elżbiety Anny Polak - dnia 15.10.2023 r.
 
Wygaśnięcie mandatu Radnego Stanisława Tomczyszyna - dnia 15.10.2023 r.
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Aneta Stefan
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2018-11-23
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Aneta Stefan
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2018-11-23 12:40:41
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Aneta Stefan
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2018-11-23 13:32:29
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Aneta Stefan
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2023-11-28 11:30:19
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
7195 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

RADNI V KADENCJI (2014-2018)

Akapit nr 1 - brak tytułu

1. Ardelli Tadeusz (PiS)
2. Balcerzak Klaudiusz (PiS)
3. Chinalska Anna (PSL)
4. Ciemnoczołowski Sebastian Sylwester (PO RP)
5. Dereń Grażyna (PSL)
6. Fedko Edward Jan (Bezpartyjni Samorządowcy)
7. Fiedorowicz Czesław (PSL) - Przewodniczący Sejmiku
8. Gośniowska - Kola Małgorzata Barbara (PiS)
9. Grabarek Grzegorz (PiS)
10. Jaworska Maria (SLD)
11. Jędrzejczak Tadeusz (SLD)
12. Kołodziej Zbigniew Jan (PSL)
13. Kościk Zbigniew (PiS)
14. Kowal Sławomir Jan (Bezpartyjni Samorządowcy)
15. Kruczkowski Józef (PiS)
16. Kucharska Barbara (PSL)
17. Maciuszonek Wacław Jan (PO RP)
18. Marcinkiewicz Mirosław (PO RP) - Wiceprzewodniczący Sejmiku
19. Mejza Łukasz (Bezpartyjni Samorządowcy)
20. Nawrocki Maciej Grzegorz (Niezrzeszony)
21. Możejko Tomasz (Niezrzeszony)
22. Osińska Bożena Krystyna (PO RP)
23. Pająk Tadeusz (PO RP)
24. Pawlak Natalia (PSL)
25. Polak Elżbieta Anna (PO RP)
26. Surmacz Marek Tomasz (PiS) - Wiceprzewodniczący Sejmiku
27. Synowiec Anna (PO RP)
28. Tomczyszyn Stanisław (PSL)
29. Wołowicz Franciszek (Bezpartyjni Samorządowcy)
30. Wontor Tomasz Paweł (SLD) - Wiceprzewodniczący Sejmiku
 
 
Radni, którzy objęli mandaty w trakcie V kadencji:
 
1. Kowal Sławomir Jan (objęcie mandatu  - 1.12.2014 r., za Wadim Tyszkiewicz)
2. Pawlak Natalia (objęcie mandatu - 1.12.2014 r., za Józef Rubacha)
3. Marcinkiewicz Mirosław (objęcie mandatu -1.12.2014 r., za Maciej Pietruszak)
4. Kucharska Barbara (objęcie mandatu - 1.12.2014 r., za Jana Świrepę)
5. Pająk Tadeusz (objęcie mandatu - 23.12.2014 r., za Janusza Kubickiego - Adama Urbaniaka)
6. Ciemnoczołowski Sebastian Sylwester (objęcie mandatu - 23.12.2014 r., za Ignacego Odważnego)
7. Gośniowska - Kola Małgorzata Barbara (objęcie mandatu - 16.03.2015 r. za Roberta Jarosława Palucha)
8. Jaworska Maria (objęcie mandatu - 12.10.2015 r. za Marka Bogusława Zarębę)
9. Nawrocki Maciej Grzegorz (objęcie mandatu - 10.11.2015 r. za Władysława Komarnickiego)
10. Grabarek Grzegorz (objęcie mandatu - 28.12.2015 r. za Władysława Dajczaka)
 
Wygaśnięcie mandatu Radnego Roberta Jarosława Palucha (PiS) - dnia 2.02.2015 r.
Rezygnacja z mandatu Radnego Marka Bogusława Zaręby (SLD) - dnia 27.08.2015 r.
Wygaśnięcie mandatu Radnego Władysława Komarnickiego (PO RP) - dnia 4.11.2015 r.
Wygaśnięcie mandatu Radnego Władysława Dajczaka (PiS) - dnia 14.12.2015 r.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Aneta Stefan
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2015-01-27
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Aneta Stefan
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2015-01-27 14:07:45
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Katarzyna Halasz
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2015-01-27 14:42:04
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Katarzyna Halasz
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2021-10-05 15:29:08
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
14455 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Radni IV kadencji (2010-2014)

Akapit nr 1 - brak tytułu

Radni IV kadencji (2010-2014) - aktualny skład:
  1. Bogusław Andrzejczak (SLD)
  2. Tadeusz Ardelli (PiS) – wiceprzewodniczący sejmiku
  3. Józef Bartkowiak (SLD)
  4. Roman Dziduch (PO RP)
  5. Edward Fedko (SLD)
  6. Czesław Fiedorowicz (PSL)
  7. Ireneusz Ganczar (PO RP) www.ganczar.kei.pl
  8. Grzegorz Grabarek (PiS)
  9. Lidia Gryko (SLD)
  10. Zbigniew Kołodziej (PSL)
  11. Jarosław Kropski (PO RP)
  12. Barbara Kucharska (PSL)
  13. Zbigniew Kościk (PiS)
  14. Mirosław Marcinkiewicz (PO RP)
  15. Tomasz Możejko (PO RP) – przewodniczący sejmiku www.mozejko.eu
  16. Bożena Osińska (PO RP)
  17. Zdzisław Paduszyński (PSL) – wiceprzewodniczący sejmiku
  18. Tadeusz Pająk (PO RP)
  19. Robert Paluch (PiS)
  20. Kazimierz Pańtak (SLD)
  21. Elżbieta Płonka (PiS)
  22. Elżbieta Polak (PO RP) – marszałek
  23. Grażyna Stawowczyk (PO RP)
  24. Stanisław Tomczyszyn (PSL) - członek zarządu
  25. Leszek Turczyniak (PO RP)
  26. Paweł Tymszan (SLD)
  27. Mirosława Winnicka (SLD)
  28. Tomasz Wontor (SLD) - wiceprzewodniczący sejmiku
  29. Bogusław Zaborowski (PO RP)
  30. Marek Zaręba (SLD)
Radni, którym wygasły mandaty w trakcie IV kadencji:
  1. Tadeusz Jędrzejczak (wygaśnięcie mandatu - 29.11.2010 r.)
  2. Jan Świrepo (wygaśnięcie mandatu - 29.11.2010 r.)
  3. Klaudiusz Balcerzak (wygaśnięcie mandatu - 20.12.2010 r.)
  4. Wacław Maciuszonek (wygaśnięcie mandatu - 20.12.2010 r.)
  5. Józef Rubacha (wygaśnięcie mandatu - 20.12.2010 r.)
Radni, którzy objęli mandaty w trakcie IV kadencji:
  1. Barbara Kucharska (objęcie mandatu - 29.11.2010 r., za Jana Świrepę)
  2. Paweł Tymszan (objęcie mandatu - 29.11.2010 r., za Tadeusza Jędrzejczaka)
  3. Ireneusz Ganczar (objęcie mandatu - 28.12.2010 r., za Klaudiusza Balcerzaka)
  4. Jarosław Kropski (objęcie mandatu - 28.12.2010 r., za Wacława Maciuszonka)
  5. Stanisław Tomczyszyn (objęcie mandatu - 28.12.2010 r., za Józefa Rubachę)
Więcej informacji na temat Sejmiku Województwa Lubuskiego można znaleźć w zakładce SEJMIK na www.lubuskie.pl 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Łukasz Horn
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2012-04-02
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Łukasz Horn
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2012-04-02 08:33:25
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Katarzyna Halasz
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2012-04-02 08:33:28
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Katarzyna Halasz
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2021-10-05 15:29:26
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
17833 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »