ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ekran szczegółów informacji

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w formie powierzenia w 2019 roku zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn.: „Upowszechnianie lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży”.

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2019-02-26 12:09:55 przez Monika Sobiech

Akapit nr - brak tytułu

            26 lutego 2019 roku rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację w formie powierzenia w 2019 roku zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn.: „Upowszechnianie lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży”.
            Zgodnie z ogłoszeniem, celem konkursu jest wyłonienie oferty i zlecenie organizacji pozarządowej realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej, zmierzającego w szczególności do  popularyzacji i upowszechniania lekkiej atletyki poprzez stworzenie atrakcyjnej oferty dotyczącej organizacji zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży klas I-III szkół podstawowych oraz klas IV-VIII szkół podstawowych (także kontynuacja do wygaszenia klasy III gimnazjum).
           Do otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w przedmiotowym obszarze przystąpiły dwie organizacje pozarządowe, które złożyły 2 oferty. Decyzja Zarządu Województwa Lubuskiego dofinansowanie w wysokości 62.000 zł uzyskał Lubuski Związek Lekkiej Atletyki z siedzibą w Zielonej Górze.
« powrót do poprzedniej strony