ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
 • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
 • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

2022

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Informacja o otwartym konkursie ofert na powierzenie w 2023 roku realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn.: „Szosowa Lubuska Liga Kolarska”.

Informacja ogłoszona dnia 2022-12-21 12:02:43 przez Marcin Płatek - Oleszyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Zarząd Województwa Lubuskiego na podstawie art. 11 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1327 z późn. zm.) w dniu 20 grudnia 2022 roku podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie w 2023 roku realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn.: „Szosowa Lubuska Liga Kolarska”.
 
Celem konkursu jest wyłonienie oferty na realizację zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej, zmierzającego w szczególności do popularyzacji kolarstwa wśród młodzieży szkolnej poprzez stworzenie szosowej lubuskiej ligi kolarskiej.
 
W ramach konkursu planowane jest powierzenie realizacji zadania publicznego w obszarze kultury fizycznej pn. „Szosowa Lubuska Liga Kolarska”. Ww. zadanie stanowi realizację Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2023 roku, w zakresie:
 • upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej;
 • upowszechniania postaw sportowych, społecznych i zdrowotnych mieszkańców województwa lubuskiego, poprawa ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.
W budżecie Województwa Lubuskiego na 2023 rok, w przedmiotowym otwartym konkursie ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego w obszarze kultury fizycznej pn. „Szosowa Lubuska Liga Kolarska” przeznaczono środki finansowe w wysokości 50.000 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych).
Do zadań realizatora należeć będzie:
 1. popularyzacja kolarstwa wśród młodzieży szkolnej,
 2. przeprowadzenie naboru uczestników,
 3. organizacja zawodów,
 4. opracowanie regulaminu ligi oraz regulaminów poszczególnych zawodów,
 5. podsumowanie poszczególnych zawodów i całej ligi.
 
Oferty należy złożyć w dwóch wersjach o tej samej, spójnej sumie kontrolnej:
 1. w wersji elektronicznej w aplikacji Generator eNGO dostępnej na stronie www.lubuskie.engo.org.pl,
 2. w wersji papierowej wygenerowanej z wersji elektronicznej w pliku PDF w kancelarii ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 7 lub w sekretariacie Biura Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wlkp. lub korespondencyjnie na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra.
Oferty na realizację zadania publicznego należy składać od dnia 22 grudnia 2022 r. do dnia 31 stycznia 2023 roku. O terminie wpływu oferty wysłanej za pośrednictwem operatora pocztowego lub firmy kurierskiej decyduje odpowiednio data stempla pocztowego lub data dostarczenia przesyłki, a w przypadku oferty złożonej osobiście – data wpływu do siedziby realizatora Programu. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
Wersja elektroniczna oferty będzie mogła być wygenerowana w Generatorze eNGO do godz. 15:30 ostatniego dnia naboru wniosków.
 
Wzór oferty, karta oceny zadania oraz inne szczegóły dotyczące konkursu zostaną zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego - www.lubuskie.pl, w siedzibie Urzędu przy ul. Podgórnej 7 w Zielonej Górze oraz w Generatorze eNGO - www.lubuskie.engo.org.pl.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2022-12-21
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Zarząd Województwa Lubuskiego
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2022-12-21 11:58:30
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2022-12-21 12:02:43
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2022-12-21 12:08:03
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
224 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony