Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ekran szczegółów informacji

Szczegóły informacji

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w formie powierzenia w 2024 roku zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn. „Upowszechnianie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Organizacja Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet i mężczyzn oraz zawodów rangi wojewódzkiej w piłce nożnej”

Informacja ogłoszona dnia 2024-03-18 12:56:29 przez Marcin Płatek - Oleszyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

13 marca 2024 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na powierzenie w 2024 roku realizacji zadania publicznego w obszarze kultury fizycznej pn. „Upowszechnianie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Organizacja Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet i mężczyzn oraz zawodów rangi wojewódzkiej w piłce nożnej.” Na realizację w formie powierzenia zadania publicznego realizowanego przez organizacje pozarządowe w 2024 roku przeznaczono kwotę 200.000 zł. Termin składania ofert upłynął 31 stycznia 2024 roku. Do otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w przedmiotowym obszarze przystąpiło siedem organizacji pozarządowych, które złożyły siedem ofert. Pięć ofert w ocenie merytorycznej nie otrzymało wymaganej liczby punktów. Pozostałe dwie oferty zostały ocenione pozytywnie.
Celem konkursu było wyłonienie oferty i powierzenie organizacji pozarządowej realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej, zmierzającego w szczególności do popularyzacji i upowszechniania piłki nożnej poprzez stworzenie atrakcyjnej oferty dotyczącej organizacji zajęć szkoleniowych dla zawodników uprawiających piłkę nożną w kategorii orlik i żak oraz organizację zawodów rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej, które byłyby dla Województwa Lubuskiego promocją poprzez sport. Wyżej wymienione zadanie stanowi realizację Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2024 roku, w zakresie:
- upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej;
- upowszechniania postaw sportowych, społecznych i zdrowotnych mieszkańców województwa lubuskiego, poprawa ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 13 marca 2024 roku przyznał dofinansowanie dwóm organizacjom na realizację powyższego zadania.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-03-13
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Zarząd Województwa Lubuskiego
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-03-18 12:51:48
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-03-18 12:56:29
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-03-18 12:56:29
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
122 raz(y)