Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ekran szczegółów informacji

Szczegóły informacji

Otwarty konkurs ofert na realizację w formie powierzenia w 2024 roku zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn. „Kolarska Młodzieżowa Reprezentacja Województwa Lubuskiego” został rozstrzygnięty

Informacja ogłoszona dnia 2024-03-26 07:13:57 przez Marcin Płatek - Oleszyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

13 marca 2024 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na powierzenie w 2024 roku realizacji zadania publicznego w obszarze kultury fizycznej pn. „Kolarska Młodzieżowa Reprezentacja Województwa Lubuskiego”. Na realizację w formie powierzenia zadania publicznego realizowanego przez organizację pozarządową, w 2024 roku przeznaczono kwotę 200.000,00 zł. Termin składania ofert upłynął 31 stycznia 2024 roku. Do otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w przedmiotowym obszarze przystąpiła jedna organizacja pozarządowa, która złożyła jedną ofertę.
Celem konkursu jest wyłonienie oferty na realizację zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej, zmierzającego w szczególności do popularyzacji kolarstwa poprzez stworzenie kolarskiej reprezentacji województwa lubuskiego w kategorii wiekowej junior, junior młodszy, młodzik.
Wyżej wymienione zadanie stanowi realizację Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2024 roku, w zakresie:
  • upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej;
  • upowszechniania postaw sportowych, społecznych i zdrowotnych mieszkańców województwa lubuskiego, poprawa ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 13 marca 2024 roku przyznał dofinansowanie w wysokości 200.000,00 zł na realizację powyższego zadania Lubuskiemu Związkowi Kolarskiemu w Gorzowie Wlkp. Przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu dofinansowania brano pod uwagę kryteria merytoryczne, finansowe, organizacyjne oraz kryteria szczegółowe. Realizacja zadania przyczyni się do upowszechniania postaw sportowych, społecznych, zdrowotnych wśród dzieci i młodzieży, poprawy ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-03-13
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Zarząd Województwa Lubuskiego
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-03-26 07:12:26
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-03-26 07:13:57
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-03-26 07:13:57
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
76 raz(y)