Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ekran szczegółów informacji

Szczegóły informacji

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w formie powierzenia w 2024 roku zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn. „Realizacja szkolenia zawodników w zakresie piłki nożnej oraz udział lubuskich drużyn w rozgrywkach 3 ligi grupy 3”

Informacja ogłoszona dnia 2024-03-18 13:00:23 przez Marcin Płatek - Oleszyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

13 marca 2024 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na powierzenie w 2024 roku realizacji zadania publicznego w obszarze kultury fizycznej pn. „Realizacja szkolenia zawodników w zakresie piłki nożnej oraz udział lubuskich drużyn w rozgrywkach 3 ligi grupy 3.” Na realizację w formie powierzenia zadania publicznego realizowanego przez organizacje pozarządowe w 2024 roku przeznaczono kwotę 400.000 zł. Termin składania ofert upłynął 31 stycznia 2024 roku. Do otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w przedmiotowym obszarzeprzystąpiło sześć organizacji pozarządowych, które złożyły siedem ofert. Jedna oferta odrzucona została z przyczyn formalnych, a druga w ocenie merytorycznej nie otrzymała wymaganych 60 punktów.
Celem konkursu było wyłonienie oferty i powierzenie organizacji pozarządowej realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej, zmierzającego w szczególności do popularyzacji i upowszechniania piłki nożnej poprzez stworzenie atrakcyjnej oferty dotyczącej organizacji zajęć szkoleniowych dla zawodników z klubów województwa lubuskiego biorących udział w rozgrywkach 3 ligi grupy 3, które byłyby dla Województwa Lubuskiego promocją poprzez sport. Wyżej wymienione zadanie stanowi realizację Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2024 roku, w zakresie:
- upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej;
- upowszechniania postaw sportowych, społecznych i zdrowotnych mieszkańców województwa lubuskiego, poprawa ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 13 marca 2024 roku przyznał dofinansowanie pięciu Wnioskodawcom na realizację powyższego zadania we wnioskowanej kwocie.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-03-13
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Zarząd Województwa Lubuskiego
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-03-18 12:59:14
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-03-18 13:00:23
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-03-18 13:00:23
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
182 raz(y)