Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ekran szczegółów informacji

Szczegóły informacji

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w formie powierzenia w 2024 roku zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej pn. „Upowszechnianie lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży. Organizacja zawodów lekkoatletycznych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej”

Informacja ogłoszona dnia 2024-03-18 13:11:13 przez Marcin Płatek - Oleszyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

13 marca 2024 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na powierzenie w 2024 roku realizacji zadania publicznego w obszarze kultury fizycznej pn. „Upowszechnianie lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży. Organizacja zawodów lekkoatletycznych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.” Na realizację w formie powierzenia zadania publicznego realizowanego przez organizacje pozarządową w 2024 roku przeznaczono kwotę 350.000 zł. Termin składania ofert upłynął
31 stycznia 2024 roku. Do otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w przedmiotowym obszarzeprzystąpiły dwie organizacje pozarządowe, które złożyły dwie oferty.
Celem konkursu było wyłonienie oferty na realizację zadania publicznego Województwa Lubuskiego w obszarze kultury fizycznej, zmierzającego w szczególności do popularyzacji i upowszechniania lekkiej atletyki poprzez stworzenie atrakcyjnej oferty dotyczącej organizacji zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży klas I-VIII szkół podstawowych oraz organizację zawodów lekkoatletycznych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, które byłyby dla Województwa Lubuskiego promocją poprzez sport. Wyżej wymienione zadanie stanowi realizację Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2024 roku, w zakresie:
- upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej;
- upowszechniania postaw sportowych, społecznych i zdrowotnych mieszkańców województwa lubuskiego, poprawa ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 13 marca 2024 roku przyznał dofinansowanie w wysokości 350.000 zł na realizację powyższego zadania Lubuskiemu Związkowi Lekkiej Atletyki w Zielonej Górze.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-03-13
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Zarząd Województwa Lubuskiego
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-03-18 13:10:04
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-03-18 13:11:13
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Płatek - Oleszyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-03-18 13:11:13
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
254 raz(y)